Skladové vozíky effepack

Kategorie

Seřadit podle

-

Hledat

Bestseller

Skladové vozíky

Zlepšete efektivitu a bezpečnost přepravních procesů ve svém skladu. Zařaďte do něj uzpůsobené vozíky na zboží, které usnadňují každodenní operace, včetně urychlení činností spojených s příjmem, přemisťováním a kompletací sortimentu. Snižují také riziko prostojů nebo poškození. Seznamte se s řadou řešení, která snadno přizpůsobíte charakteru a potřebám své firmy. 

Co jsou a jak fungují skladové vozíky?

Skladové vozíky jsou optimálně navržené a sestavené konstrukce, které přispívají ke zlepšení fungování mnoha skladů. Řešení tohoto typu mohou mít různou podobu (v závislosti na jejich určení), ačkoli mnoho prvků v nich zůstává neměnných. Většina vozíků používaných ve skladech má totiž 4 kola a povrchy (police, madla atd.), které umožňují efektivní přemisťování i těžkých nákladů. Navíc jsou vybaveny praktickými madly, která usnadňují manipulaci s tímto typem vybavení.

Jaké typy vozíků používaných ve skladech najdete v naší online nabídce?

Sortiment effepack byl vyvinut s myšlenkou na každou firmu, které záleží na efektivitě a bezpečnosti každodenní práce. Díky tomu přinášíme taková řešení jako:

  • Klasické přepravní vozíky – vybavené dvěma nebo třemi policemi, které umožňují efektivní přepravu libovolného sortimentu, a také speciálními koši, které usnadňují kompletaci objednávek.
  • Specializované vozíky – přizpůsobené k přepravě určitého typu zboží nebo materiálu, včetně: složených kartonů, krabic, plastových nádob a zásobníků a dokonce i smršťovací fólie.

Uzpůsobené skladové vozíky. Proč by se měly vyskytovat i ve vašem podniku?

Volba skladových vozíků od společnosti effepack vám přinese několik velmi hmatatelných výhod. Již od prvního dne jejich používání si jistě všimnete, že procesy ve vaší firmě:

  • Probíhají mnohem rychleji – zaměstnanci nebudou muset ztrácet čas a energii pracnou přepravou „krabice po krabici“. Místo toho budou schopni přepravit několik nebo dokonce několik desítek kusů – a to najednou!
  • Generují mnohem méně chyb – vozíky umožňují udržet pořádek a také chrání zboží před možným poškozením.
  • Jsou efektivnější – zvyšují pohodlí, urychlují práci a navíc snižují chybovost, což se reálně projeví v efektivitě celého podniku.

Vozíky ve skladu a jejich určení. V jakých oblastech podnikání budou nejlépe fungovat?

Díky bohatému sortimentu a všestrannosti samotných vozíků je jejich využití velmi široké. Osvědčí se například v tradiční logistické společnosti, kde budou podporovat procesy nakládky a vykládky. Úspěšně je zařadíte také do typického skladu i výrobního závodu, kde budou realizovat efektivní přepravu výrobků nebo polotovarů z místa na místo.

Pokud provozujete vlastní obchod nebo platformu e-commerce a jedním z úkolů vašeho týmu je příprava zásilek, měli byste vědět, že správně zvolené skladové vozíky mohou výrazně zlepšit kvalitu vaší každodenní práce.

Jak objednat skladový vozík na zboží?

Podívejte se na nabídku skladových vozíků prezentovanou na této stránce. Pokud pro sebe najdete vhodné řešení – přejděte na kartu výrobku, poté přidejte výrobek do nákupního košíku a dokončete celou objednávku.

Chcete-li se před nákupem ujistit, že je vaše volba stoprocentně správná – využijte podpory našich odborníků, kteří zodpoví všechny vaše otázky a pomohou učinit promyšlené a správné rozhodnutí.