Počítačová / pracovní stanice effepack

Kategorie

Seřadit podle

-

Hledat

Bestseller

Počítačová / pracovní stanice – nepostradatelná ve skladech a výrobních provozech

Plně přizpůsobitelná modulární pracovní stanice, zkonstruovaná na základě autorských, vyhrazených řešení. S využitím nejmodernějších ergonomických řešení poskytuje zaměstnancům pohodlný a dobře uspořádaný prostor. To má přímý vliv na rychlost a spolehlivost jejich práce a následně na zisky společnosti.

Nabízené počítačové pracovní stanice jsou jednoduchá, odolná a rychle implementovatelná řešení se zárukou až 3 roky. Jsou nenahraditelné ve skladech, výrobních halách a jiných provozovnách.

Pracovní stanice – co to je a proč je vhodné do ní investovat?

Pracovní stanice značky effepack jsou konstruovány odborníky na ergonomii a management pracovního prostoru. Každá z nich byla vytvořena za účelem:

  • zvýšení efektivity práce zaměstnanců;
  • zrychlení firemních procesů;
  • snížení počtu chyb na příslušných pracovních stanicích;
  • reálného ovlivnění zisků společnosti.

Námi nabízené modulární stoly pro práci vestoje jsou konstruovány podle zásad ergonomické práce. Díky použitým řešením bude mít zaměstnanec po ruce všechny potřebné nástroje, dokumenty a zařízení. To vše proto, aby mohl pracovat maximálně efektivně a bez sebemenších komplikací.

Konfigurovatelné pracovní stoly pro práci vestoje i vsedě nejen urychlují dokončení klíčových úkolů, ale mají také vliv na zvýšení zisku společnosti. A to vše jen díky dokonalé organizaci práce, kterou zajišťuje důmyslná konstrukce pracovních stanic značky effepack!

Jak by měla vypadat počítačová pracovní stanice?

Pracovní stanice by měla být zkonstruována tak, aby zaměstnanec mohl pohodlně vykonávat své povinnosti a měl co nejsnazší přístup ke všem potřebným materiálům a nástrojům.

Modulární pracovní stoly prodávané v našem obchodě jsou plně přizpůsobitelné. Díky tomu je lze pomocí řady modulů snadno přizpůsobit potřebám daného podniku. Nabízíme mimo jiné:

  • pracovní desky z odolných materiálů s ergonomickými rozměry;
  • objemné závěsné, výsuvné a horní police;
  • držáky na monitory, dokumenty a nástroje;
  • perforované desky;
  • osvětlení.

Nabízíme také oboustranné pracovní stanice. Šetří místo ve skladu nebo na výrobní ploše a zároveň poskytují vynikající pracovní podmínky pro dvě osoby!

Jaká je cena dobré pracovní stanice?

Ceny nejlépe navržených počítačových pracovních stanic se pohybují od několika set do několika tisíc eur. Je to dáno nejen vysokou kvalitou materiálů, z nichž jsou naše pracovní stanice vyrobeny. Jsou to také náklady na moduly, které zajišťují efektivitu a pohodlí zaměstnanců při plnění jejich pracovních povinností.

Správně navržené pracoviště je klíčem k efektivnímu výkonu zaměstnance. Manažeři nejúspěšnějších firem na trhu to vědí a investují miliony dolarů do řešení, která přinášejí nejvyšší efektivitu. Autorská řešení společnosti effepack, vyvinutá na základě mnoha zkušeností, však nabízejí přesně totéž za mnohem nižší cenu!

Stačí investovat do pracovního stanoviště ve skladu nebo v jiném provozu. Díky plné konfigurovatelnosti získá zaměstnanec nástroje pro efektivní práci!

Investice do ergonomického pracoviště je investicí do kvality služeb!

Jak zvýšit efektivitu práce ve firmě? S využitím pracovních stanic effepack! S tím vám pomůže konfigurátor dostupný na stránce daného produktu. Zde si můžete vybrat řešení, která zajistí nejlepší výkon vašich zaměstnanců. Stačí vybrat vhodné moduly pracovní stanice a pokračovat k realizaci objednávky.

Chcete-li zjistit, jak nejlépe naplánovat uspořádání modulárního stolu, obraťte se na naše odborníky. Poradí vám, jak zefektivnit činnost vašeho podniku!