Reference

AUTENTICKÉ__________
HODNOCENÍ O EFFEPACK

Komputronik

Rádi bychom formou referencí vyjádřili naši spokojenost s balicími stoly značky RedSteel (naše značka před rebrandingem), které jsme zakoupili. Z mnoha výrobců se ukázalo, že volba této společnosti je pro nás ta správná.

Stoly splňují naše potřeby a měly vynikající vliv na zlepšení kvality balení i pohodlí osob na tomto pracovišti. Stoly jsou vyrobeny velmi pečlivě, což přispívá k jejich robustnosti a dlouhé životnosti. Přidanou hodnotou těchto stolů je zejména to, že jsou vybaveny deskami z hliníkového plechu, které mají mnohem lepší vlastnosti než tradiční dřevěné desky.

Podle prohlášení výrobce je stůl vyroben z oceli s minimem šroubových spojů, což zajišťuje jeho stabilitu a odolnost, a možnost modulárního rozšíření je skvělá pro ergonomickou práci a přizpůsobení různým potřebám.

Za zmínku stojí zejména spolehlivost, vynikající kontakt a péče o zákazníky a otevřenost novým řešením, která vyhovují individuálním potřebám zákazníků.

V souvislosti s výše uvedeným doporučujeme volbu výrobků značky RedSteel (naše značka před rebrandingem).

Łukasz Gorbacz
Oddělení výdeje ze skladu 

Decathlon Sp. z o.o. s potěšením doporučuje firmu RedSteel (naše značka před rebrandingem) se sídlem v: Łódź (91-341), Brukowa 24/25.

Spolupráce byla zahájena 1.8.2017 a stále pokračuje, protože je velmi efektivní.

V rámci uzavřené smlouvy firma realizuje:

– návrh, prodej a instalaci balicích stolů.

Společnost vždy staví kvalitu svého zboží na první místo. Péče věnovaná zachování nejvyšších standardů zpracování výrobků je zřejmá.

Nákupy u této firmy jsou vždy trefou do černého, protože podnik dbá o funkčnost sortimentu. Pro ty, kteří hledají zboží s nestandardním řešením na míru, je doporučovaný prodejce dobrou volbou.

Společnost vzbuzuje důvěru bez sebemenších pochybností. Komfort vyplývající z pocitu bezpečí vybudovaného touto společností má ohromný vliv na celkovou kvalitu spolupráce.

Komunikace s obchodním partnerem je ve společnosti na mimořádně vysoké úrovni. Nelze si nevšimnout, jak velký důraz je kladen na to, aby byl kontakt navázán rychle a efektivně.

Grzegorz Cichoń
Lídr logistiky e-commerce

Společnost Answear.com S.A. s potěšením vydává pozitivní referenci jako hodnocení celkové spolupráce s firmou RedSteel (naše značka před rebrandingem).

Na začátku roku 2020 jsme zahájili první jednání o produktech pro vybavení skladů v podobě balicích stolů. Již tehdy pro nás byla velmi přesvědčivá vysoká odbornost zástupců společnosti. Každá z našich potřeb nebo nápadů se rychle promítla do konkrétního návrhu realizace. Díky tomu jsme se plynule dostali do fáze, kdy projekt ideálně splňoval naše očekávání. Na stolech RedSteel (naše značka před rebrandingem) nakonec pracuje celé expediční oddělení a po roce a půl intenzivního používání si na jejich funkčnost ani kvalitu provedení nemůžeme stěžovat. Stoly nevyžadovaly žádné zásahy, opravy ani reklamace.

Jsme rádi, že jsme narazili na tak spolehlivého partnera. Již nyní spolupracujeme na dalších projektech a jsme přesvědčeni, že to nebude naposledy.

Rozhodně doporučujeme spolupráci.

Marcin Góralczyk
Provozní manažer

V Rebelu, jednom z největších a nejstarších hobby obchodů v Polsku, vyřizujeme stovky objednávek a desítky dodávek denně a čelíme mnoha logistickým výzvám. V průběhu let jsme naše zákazníky navykli na vysokou úroveň služeb, solidní balení výrobků a expresní vyřizování objednávek.

Rychlý růst společnosti nás donutil zavádět nová řešení – abychom si udrželi dobrou pověst, museli jsme při stále rostoucím počtu objednávek udržovat vysokou kapacitu skladu. Při hledání produktů, které by usnadnily a urychlily balicí procesy, jsme se rozhodli spolupracovat se společností RedSteel (naše značka před rebrandingem), která nabízí ergonomické produkty nejvyšší kvality.

Zástupci společnosti RedSteel (naše značka před rebrandingem) nám poskytli vyčerpávající odpovědi na naše otázky a poradili nám s nákupem nejvhodnějších balicích stolů pro naše prostředí, které se ideálně osvědčily. Nasazení a profesionalita v každé fázi realizace zakázky, stejně jako rozsáhlé znalosti v oblasti specializovaných řešení, dokládají zkušenosti, které má společnost RedSteel (naše značka před rebrandingem) se zefektivněním skladových procesů.

Spolupráci s nimi rozhodně doporučujeme – jsou skvělým partnerem.

Společnost CSG S.A., vlastník značek Green Cell a Świat Baterii, s potěšením potvrzuje plně uspokojivou spolupráci se společností RedSteel (naše značka před rebrandingem), která probíhá od roku 2019. S rostoucím prodejem pravidelně rozšiřujeme naše skladové vybavení z nabídky této firmy. Velmi si ceníme kvality výrobků a jejich užitných vlastností. Balicí stoly jsme přizpůsobili přesně našim procesům, což skutečně zvýšilo rychlost, ale také kvalitu a – což je pro nás důležité – pohodlí při práci. Po více než třech letech používání se neobjevily žádné negativní aspekty, poškození ani nutnost řešení reklamace, což je u takto intenzivně používaných výrobků velmi vzácné. Jsme opravdu nadšeni.

Samostatnou pochvalu si zaslouží také oddělení služeb zákazníkům. Vždy se setkáváme s přátelským a kompetentním přístupem. Dostáváme rychlé a věcné odpovědi na pochybnosti a náměty na zdokonalení. Je zde vidět spousta zkušeností a odhodlání, nikoli jen snaha rychle uzavřít obchod. To vše přispívá k tomu, že spolupracujeme již více než tři roky.

Společnost RedSteel (naše značka před rebrandingem) můžeme rozhodně doporučit jako partnera pro vybavení skladu.

Řešení společnosti RedSteel  (naše značka před rebrandingem) pro balení a kompletaci objednávek plně splnila naše očekávání. V souladu s ujištěním výrobce jsme obdrželi výrobky vynikající kvality a funkčnosti, které reálně zefektivnily procesy v našem skladu.

Kladně hodnotíme ergonomii a promyšlený design dodaných balicích stolů i profesionální poradenství při jejich konfiguraci. Balicí stanice vytvořené ve spolupráci se společností RedSteel (naše značka před rebrandingem) nám umožňují pracovat rychleji a efektivněji než před jejich zavedením.

S celým průběhem naší spolupráce a jejími výsledky v podobě obdržených výrobků jsme nadmíru spokojeni, proto můžeme bez nejmenších výhrad poskytnout naše reference.

Krzysztof Sawicki
Generální ředitel

Jménem firmy SIGVARIS S.A. mohu s potěšením potvrdit plnou profesionalitu a vynikající výrobky společnosti RedSteel (naše značka před rebrandingem).

Vzhledem k neustálému rozvoji a zvyšujícímu se počtu realizovaných zakázek jsme začali hledat partnera, který by nám byl schopen poskytnout řešení uzpůsobené našim potřebám, jež by zlepšilo rychlost, kvalitu nebo komfort balení. Narazili přitom na společnost RedSteel (naše značka před rebrandingem), které velmi rádi poskytneme reference a můžeme spolupráci plně doporučit.

Poradci společnosti RedSteel (naše značka před rebrandingem) nám pomohli vybrat vhodné modely včetně vybavení a poskytli nám rady související s nastavením a konfigurací. Díky tomu jsme vytvořili pracoviště, která nám umožnila reorganizovat naši oblast balení z hlediska výše uvedených očekávaných přínosů. Díky vysokým kompetencím lidí, kteří s námi spolupracovali, celý proces proběhl velmi hladce.

Za zmínku stojí také hotová řešení RedSteel (naše značka před rebrandingem), která firma nabízí ve své stálé nabídce v různých modulech a s rychlou dobou realizace. Komfortní nástroj pro klienty, kteří potřebují rychlá a pohodlná řešení.

Konečný výsledek je skutečně uspokojivý a odpovídá ujištění výrobce i našim očekáváním. V souvislosti s výše uvedeným doporučujeme volbu výrobků značky RedSteel (naše značka před rebrandingem).

Lucyna Miczuga
Zástupce ředitele pro výrobu

Jednou z našich hodnot v 3shape jsou inovace. Inovace máme v DNA, a proto používáme a vytváříme nejnovější technologie a snažíme se dělat věci chytřeji. Experimentujeme se zajímavostmi a děláme věci, které se nedají udělat.

Stoly RedSteel (naše značka před rebrandingem) výrazně zjednodušily proces přípravy objednávek k expedici.
Jejich kompletnost a široká škála dostupného příslušenství výrazně optimalizovaly naši balicí plochu a samotný proces balení je efektivnější díky rozmístěným obalům v dosahu operátora.
Zpracování stolů je také solidní a jsme s nimi velmi spokojeni.

Všechny dosavadní objednávky u společnosti RedSteel (naše značka před rebrandingem) splnily naše očekávání na 100%.
Dalším plusem je velmi dobrý kontakt s konzultanty a jejich profesionalita při objasňování jakýchkoli nejasností. Kvalita nejen výrobku, ale i spolupráce je na nejvyšší úrovni.

S čistým svědomím doporučuji spolupráci s firmou RedSteel (naše značka před rebrandingem).

Magdalena Cieślak
Shipping & External Logistics Manager

Jménem firmy KLS, majitele značky ZOONA, bych rád vyjádřil spokojenost s dosavadní spoluprací se společností RedSteel (naše značka před rebrandingem), která začala v roce 2018 nákupem profesionálního balicího stolu. Po téměř třech letech používání jsme plni uznání, protože výrobky, které jsme tehdy zakoupili, nám dodnes bezchybně slouží a nic nenasvědčuje tomu, že by se to mělo změnit.

Samostatnou zmínku si zaslouží také kvalita zákaznického servisu a flexibilita společnosti. Jsme rádi, že jsme našli skutečně spolehlivého partnera. Vždy jsme obsluhováni profesionálně a v uvolněné atmosféře.

Vzhledem ke všem pozitivním zkušenostem doporučujeme spolupráci se společností RedSteel (naše značka před rebrandingem).

Volba balicích stolů značky RedSteel (naše značka před rebrandingem) se ukázala jako skvělé rozhodnutí. Díky odbornosti konzultantů jsme vybrali správnou sestavu, která plně pokryje naše potřeby. To vše se projevilo ve větším pohodlí a následně v rychlejší práci – osoba pracující u stolu je schopna za stejnou dobu zabalit více balíků než bez použití stolu.

Svařovaná ocelová konstrukce s minimem šroubových spojů zajišťuje vysokou stabilitu a spolehlivost. Pracovní deska vyrobená z hliníku má také dobré vlastnosti a hlavně se neopotřebovává jako dřevěná pracovní deska. Jsme přesvědčeni, že až se společnost rozroste, vrátíme se pro další balicí stanice k firmě RedSteel (naše značka před rebrandingem). Důvodem je jak samotný výrobek, tak profesionální a spolehlivý servis.

Hubert Sadowski
Vedoucí skladu

Jsme výrobcem jedinečné kosmetiky na oči a rty. Neustále vylepšujeme náš sortiment a optimalizujeme naše logistické procesy, proto jsme se rozhodli pořídit nové skladové vybavení.

Naši pozornost upoutala nabídka firmy RedSteel (naše značka před rebrandingem). Především pro nás bylo důležité, abychom mohli balicí stoly konfigurovat podle vlastních potřeb, a tady je tato možnost skutečně obrovská. Od výběru velikosti až po výběr vhodného příslušenství, přizpůsobeného našemu způsobu balení. Druhou tak rozsáhlou a specializovanou nabídku jsme zatím nenašli.

K dnešnímu dni jsme již zakoupili několik kusů jak samotných stolů, tak skladových vozíků. Jak výrobce slibuje, tyto výrobky jsou skutečně solidní a navíc jednoznačně přispěly k zefektivnění skladových operací, a tím k vyšší produktivitě bez zvýšené námahy personálu.

Jsme velmi rádi, že spolupráce mezi našimi společnostmi je bezproblémová a plodná.

Piotr Błaszczyk
Generální ředitel

Je nám velkým potěšením spolupracovat s odborníky a vřele doporučujeme jak společnost RedSteel (naše značka před rebrandingem), tak její výrobky.

Objednali jsme stoly pro rychlé balení zásilek, které jsou mimo jiné vybaveny hliníkovou deskou, kterou jsme chtěli kvůli její odolnosti. Naším cílem bylo především optimalizovat pracovní prostor a zefektivnit proces balení, proto pro nás byly a jsou klíčové samotné stolní doplňky! Nevím, zda na polském trhu existují kvalitativně lepší řešení.

S potěšením můžeme prohlásit, že balicí stoly plní oba úkoly velmi dobře i po dvou letech od zakoupení a je jasné, že nám budou sloužit ještě dlouho. Modulární konstrukce umožňuje libovolné přidávání funkcí a kvalita provedení jednotlivých komponent je na nejvyšší úrovni. Samostatnou zmínku si zaslouží kvalita služeb a dodržení termínů dodávek.

Doufáme, že nám společnost v budoucnu pomůže také s řešením dávkování pěn typu Skropak a pomůže nám zajistit místo pro montáž kamer na každém stanovišti.

Jsme přesvědčeni, že s růstem společnosti, jejímž hlavním pilířem je realizace zásilek pro e-commerce, se zvýší počet objednávek na výrobky této firmy.

Spolupráce se společností RedSteel (naše značka před rebrandingem) na vybavení skladu zařízením pro usnadnění procesu balení zásilek se pro nás ukázala jako velmi dobré rozhodnutí. S využitím znalostí konzultantů jsme vypracovali řešení, která byla nejvíce přizpůsobena našim potřebám, a co je nejdůležitější, ukázalo se, že tomu tak bylo i ve skutečnosti.

Společnost ARRIBA S.C. proto vydává plně zasloužené kladné reference. Výrobky této firmy nevzbuzují sebemenší pochybnosti o kvalitě zpracování i použitelnosti, a to ani po roce intenzivního používání. Těší nás to o to víc, že se jedná o tuzemskou společnost s vlastní výrobou.

Stoly značky RedSteel (naše značka před rebrandingem), kterými jsme vybavili náš sklad, zcela splnily svůj účel. Jak výrobce přislíbil, měly urychlit a usnadnit práci, což se skutečně stalo. Celý proces balení je mnohem efektivnější, to nám šetří spoustu času a přímo se promítá do nižších nákladů. Pochvalu si zaslouží také vynikající kontakt a kompetence personálu. V případě jakýchkoli pochybností prokazují profesionalitu a jsou schopni poradit vhodná řešení na míru.

Bez váhání doporučujeme tuto společnost a jsme si jisti, že se vrátíme pro další produkty, protože naše podnikání se rozrůstá.

Dawid Kołodziejski
Předseda představenstva

MULTI-CARD S.C. vydává zasloužené Reference pro firmu RedSteel (naše značka před rebrandingem).

Na základě naší dlouholeté spolupráce ji můžeme rozhodně doporučit dalším společnostem. Vysoce si ceníme velmi dobrého kontaktu, profesionality, dochvilnosti a spolehlivosti, se kterými se vždy setkáváme při realizaci nových projektů.

Neméně pozitivní dojem zanechaly i námi objednané výrobky. Je na nich vidět promítnutí dlouholetých zkušeností, díky nimž se vyznačují jedinečnými řešeními a spolehlivostí.

Společně s rozvojem naší společnosti určitě budeme nabídku společnosti RedSteel (naše značka před rebrandingem) využívat i nadále.

Spolupráce se společností RedSteel (naše značka před rebrandingem) trvá již dlouhou dobu a jsme s ní plně spokojeni. Vyznačuje se především spolehlivostí, včasností a kvalitou výrobků. Stoly od této firmy jsou masivní, velmi dobře vyrobené a promyšlené – proto jsou odolné a zejména praktické. Rozhodně mají pozitivní vliv jak na rychlost balení, tak na samotné pohodlí osob na této pozici.

Důležité je pro nás také to, že jsou modulární. Díky širokému výběru příslušenství je můžeme přizpůsobit našim současným standardům a metodám balení. Doporučujeme jak samotnou spolupráci, tak stoly vyráběné společností RedSteel (naše značka před rebrandingem).

Doporučujeme výrobky značky RedSteel (naše značka před rebrandingem). Po více než roce používání balicích stolů nemáme žádné výhrady jak k samotné konstrukci, tak k jejich užitným vlastnostem. Stoly fungují velmi dobře, mají pozitivní dopad na celý proces balení v naší společnosti, jsou promyšlené a propracované.

Nemáme také žádné připomínky ke spolehlivosti společnosti. Vykazuje efektivní kontakt a dochvilnost. Jsme si jisti, že s růstem naší firmy se vrátíme s dalšími objednávkami.

Tomasz Pałasz
Jednatel firmy

Vzhledem k typu našeho podnikání jsou pro nás profesionální balicí stanice nezbytné. Při hledání nejlepšího řešení na trhu jsme narazili na společnost RedSteel (naše značka před rebrandingem) a rozhodli se využít jejich nabídky. Se zakoupenými stoly jsme velmi spokojeni, plně pokrývají naše potřeby. Jejich robustní zpracování a velmi dobrý projekt významně přispěly k efektivitě a pohodlí při balení.

Při spolupráci je důležitá také spolehlivost, skvělý kontakt a péče o zákazníky. Díky všem těmto aspektům jsme rádi, že můžeme společnosti RedSteel (naše značka před rebrandingem) udělit zaslouženou pozitivní referenci.

Janusz Gierałtowski
Viceprezident

S potěšením doporučujeme jak výrobky, tak spolupráci se společností RedSteel (naše značka před rebrandingem). V praxi jsme se přesvědčili, že je důvěryhodným, spolehlivým a svědomitým partnerem a že výrobky, které vyrábí, mají nejvyšší kvalitu. Díky propracované konstrukci a vynikajícímu designu usnadňují, zpříjemňují a urychlují proces balení – přesně jak bylo slíbeno.

Díky všem těmto aspektům můžeme spolupráci plně doporučit a vyzvat k využití nabídky společnosti RedSteel (naše značka před rebrandingem). 

Jménem firmy BGS Poland Sp. z o.o. mohu s potěšením potvrdit plnou profesionalitu a vynikající výrobky společnosti RedSteel (naše značka před rebrandingem). Vybavení našeho skladu stoly od tohoto výrobce je skvělým krokem, který zlepšil produktivitu celého balicího oddělení. Práce lidí na této pozici se stala jednodušší a příjemnější. Pociťujeme výrazné zvýšení efektivity a kvality balení. Rozhodně můžeme říci, že se jedná o firmu hodnou doporučení, která dbá na kvalitu svých výrobků a zákaznický servis.

Z naší strany jsme přesvědčeni, že s rozvojem společnosti a rozšiřováním balicího oddělení se opět obrátíme na společnost RedSteel (naše značka před rebrandingem) s žádostí o další výrobky z jejího sortimentu.

Patryk Radomski
Místopředseda představenstva

Na společnost RedSteel (naše značka před rebrandingem) jsme se obrátili s požadavkem na vytvoření stolu na míru pro balení zboží. Chtěli jsme mnohem větší výšku svislé stěny a možnost zavěsit bublinkovou fólii na samotném vrcholu.

Od prvního kontaktu jsme se setkali s velkou kompetentností a ochotou spolupracovat, přestože se projekt lišil od standardních balicích stolů.

Vše proběhlo velmi hladce. Dostalo se nám spravedlivého a důkladného vysvětlení všech našich obav. Po dokončení návrhu jsme přešli do fáze realizace, ke které také nemůžeme mít žádné výtky.

Velmi pozitivně nás překvapila kvalita výrobků. Velmi robustní, pečlivě zpracovaná a mimořádně promyšlená konstrukce, která v pracovních podmínkách funguje perfektně. Všechny naše cíle byly splněny a jsme přesvědčeni, že se brzy vrátíme pro další zařízení z nabídky firmy RedSteel (naše značka před rebrandingem).

S nákupem stolů na balení zásilek od společnosti RedSteel (naše značka před rebrandingem) jsme velmi spokojeni. Díky jejich kvalitě provedení a odolnosti jsme nezaznamenali žádné znepokojivé známky opotřebení, přestože jsou neustále a denně používány.

Použité hliníkové desky jsou také vynikající. Přestože se na nich během používání objevují škrábance, jsou pro balíky i uživatele zcela bezpečné. To je velmi důležité, protože u dosavadních stolů s deskami z lamina se po čase začaly objevovat nebezpečné třísky a bylo nutné desky vyměnit.

Přestože řešení RedSteel (naše značka před rebrandingem) nepatří k nejlevnějším, rozhodně stojí za to, a proto spolupráci vřele doporučujeme.

Grzegorz Talarek
Vedoucí skladu

Balicí stůl RedSteel (naše značka před rebrandingem) je naprostou nezbytností pro každého, kdo se zabývá balením a zasíláním! Jsem s tímto produktem spokojen a rád bych se podělil o svůj pozitivní názor.

Za prvé, kvalita provedení tohoto stolu je úžasná. Společnost RedSteel (naše značka před rebrandingem) rozhodně dbala na pevnost a odolnost výrobku. Deska stolu je mimořádně odolná, což znamená, že na ní můžete volně pracovat i mnoho hodin denně bez obav o její stav.

Další věc, která na mě udělala dojem, je funkčnost stolu. Jeho rozměry umožňují pohodlně zabalit zásilky různých velikostí, což je velmi praktické pro ty, kteří provozují internetové obchody nebo se zabývají přepravou ve velkém měřítku. Stůl je navíc výškově nastavitelný pro ještě pohodlnější práci.

Společnost RedSteel (naše značka před rebrandingem) také pochopila potřeby těch, kteří pracují v různých podmínkách, a proto je stůl doplněn stabilní konstrukcí, která zajišťuje bezpečné používání. Nemusíte se tak bát, že se stůl při práci převrhne.

Pochvalu si navíc zaslouží i estetická stránka stolu. Černá ocelová konstrukce mu dodává moderní a profesionální vzhled, takže se skvěle hodí do každého pracovního prostředí.

Balicí stůl RedSteel (naše značka před rebrandingem) je produkt, který splňuje všechna očekávání. Jeho robustnost, funkčnost, bezpečnost a estetika jsou na nejvyšší úrovni. Doporučil bych ho všem, kteří potřebují efektivní nástroj pro balení a přípravu zásilek. Je to opravdu investice, která se vyplatí!

Miss Lemonade je zásilková společnost specializující se na dětské oblečení. V našem skladu proto nesmí chybět specializované vybavení, které nám pomůže realizovat objednávky. To nás přivedlo ke společnosti RedSteel (naše značka před rebrandingem), která nabízí stoly na balení balíků.

Spolupráce probíhala od samého počátku velmi dobře. Díky kompetentnosti poradců jsme vybrali tu správnou sestavu splňující naše potřeby. Kontakt byl vždy okamžitý a vyčerpávající z hlediska každého našeho dotazu. Celý proces objednávky proběhl hladce a uspokojivě.

Dodaný stůl splňuje všechny předpoklady. Jeho konstrukce je robustní a velmi propracovaná. Vše potřebné je vždy po ruce, snadno dostupné pro obsluhu a pohodlné při použití. To má samozřejmě za následek urychlení celého procesu, díky tomu je osoba pracující u takového stolu schopna zabalit více balíků, než kdyby jej nepoužívala. Rozhodně se zvýšil i komfort práce a kvalita balených zásilek.

Nemáme žádné výhrady ani k obsluze, ani k samotnému výrobku a můžeme vřele doporučit volbu této firmy.