Modulové stoly effepack

Kategorie

Seřadit podle

-

Hledat

Bestseller

Modulové stoly

Modulární balicí stůl effepack je náš inovativní produkt, který by neměl chybět ve Vašem skladu. Díky němu zvýšíte produktivitu svých zaměstnanců, urychlíte proces balení a snížíte spotřebu obalových materiálů.

Balicí stůl přizpůsobíte přesně svým potřebám. Jeho konfigurace se podobá konfiguraci automobilu u prodejce. Nejprve si vyberete základní verzi (v našem případě délku stolu) a poté příslušenství, které budete potřebovat a které Vám usnadní a urychlí práci. Dáme Vám k dispozici pokročilý konfigurátor, který celý proces značně zjednoduší. Naši konzultanti jsou samozřejmě připraveni pomoci Vám s výběrem nejlepších řešení. 

Nezapomeňte se podívat na Reference, které potvrzují nejlepší dostupnou kvalitu.

Proč jsou balicí stoly tak důležité?

Balicí stoly jsou nezbytným vybavením každého skladu, který odesílá zásilky svým zákazníkům. Jako specialisté v oblasti procesů balení zásilek Vám nabízíme nejširší dostupný sortiment, abyste mohli svou balicí stanici ideálně přizpůsobit svým potřebám, způsobu balení, typu balených produktů nebo dostupnému prostoru ve skladu. Vhodně zvolený balicí stůl je zárukou vyšší rychlosti, snadnosti a kvality balení. Ovlivňuje také spotřebu materiálu a estetiku samotných zásilek, tedy user experience, která má v oboru e-commerce stále větší význam.

Modulární balicí stůl – co to znamená?

Co je na našem modulárním balicím stole tak zvláštního – začněme právě tou modularitou. V závislosti na tom, co balíte, jak balíte a jakou infrastrukturu ve skladu používáte, bude nutné odpovídajícím způsobem přizpůsobit Vaše pracoviště. Obsluha stolu musí mít po ruce vše, co je pro tento proces nezbytné, snadno dostupné a kdykoli připravené k použití. Čím méně pohybů udělá, tím rychleji a efektivněji balík zabalí, což se projeví i na ergonomii a pohodlí při práci. Jak vidíte, dobrý a profesionální balicí stůl není jen typickým kusem skladového nábytku. V této logistické fázi se obvykle ztratí nejvíce času, ale se správnými nástroji jej lze také nejvíce získat. V našem sortimentu značky effepack najdete desítky hotových řešení, kterými můžete vyzbrojit svůj ideální balicí stůl. Od nejrůznějších polic na příslušenství, polic na tiskárny (Zebra, Dymo, A4), držáků na monitor, klávesnici, myš až po specializovaná řešení pro balení do smršťovací, bublinkové fólie a papíru nebo nejrůznější držáky na zásobníky, fóliové obaly. Každá součást byla navržena tak, aby byla maximálně ergonomická a snadno se používala. Pomocí nich si můžete navrhnout dokonalý balicí stůl na míru svým individuálním potřebám. Nabízíme Vám také řadu velikostí stolů, které se vejdou do dostupného prostoru ve skladu.

Hliník na pracovní desku balicích stolů?

Modularita stolů effepack však není jediným aspektem jejich výjimečnosti. Jsme jediná společnost na trhu, která používá hliník jako materiál pro pracovní desky stolů nebo police. Tento materiál je pro tento typ použití přímo ideální. I při intenzivním používání, řezání nožem přímo na pracovní desce nebude nikdy potřeba ji vyměnit. Hliník je poměrně měkký materiál. Čepel nože se do něj jemně zaboří a „vytlačí“ ho do stran. Vznikají mělké rýhy, které nejsou nebezpečné ani pro obsluhu, ani pro balené předměty. Takové řešení je skutečnou inovací! Proč jsme jediní, kdo používá hliník na desky stolů pro balení balíků? Hliník je především velmi drahý, ale také poměrně obtížně zpracovatelný materiál. Aby například byly okraje pracovní desky bezpečné, nezbytná je ruční práce specializované osoby – nelze ji provést strojově.

Shrnutí

Bez ohledu na název je balicí stůl, balicí stanice, kompletační stůl nebo skladový stůl nezbytný výrobek, pokud Vám záleží na rychlosti, snadnosti a kvalitě balení a pokud pečujete o své zaměstnance, jejich ergonomii a pracovní komfort. Jako výrobce effepack jsme Vám k dispozici a rádi Vám pomůžeme s výběrem nejlepších řešení pro Vás a Vaši společnost – neváhejte nás kontaktovat.